UPS do 19-palcových skríň RACK

Jednofázové UPS do 19" skríň - rada EXA RM

Jednofázové UPS EXA rady RM sú určené pre zálohovanie serverov, LAN, switchov, hubov ako aj kamerových sysémov. Sú navrhnuté pre montáž do 19" skríň pomocou upevňovacieho rámu (nie je súčasťou dodávky). Využívajú Line-Interactive technológiu a na výstupe poskytujú čistú sínusoidu. Sú vybavené stabilizátorom, ochranou proti podpätiu aj prepätiu, prehľadným LCD displejom, rozhraním USB a RS 232. Chránený konektor RJ11 slúži na pripojenie telefónu alebo modemu.

 

Jednofázové UPS do 19" skríň - rada ERA LCD RM

Jednofázové UPS ERA LCD rady RM sú určené pre zálohovanie malých serverov, LAN, switchov, hubov ako aj kamerových sysémov. Sú navrhnuté pre montáž do 19" skríň pomocou upevňovacieho rámu (nie je súčasťou dodávky). Využívajú Line-Interactive technológiu a na výstupe poskytujú modifikovanú sínusoidu. Sú vybavené stabilizátorom, ochranou proti podpätiu aj prepätiu, prehľadným LCD displejom, rozhraním USB a RS 232. Chránený konektor RJ11 slúži na pripojenie telefónu alebo modemu.

 

Jednofázové UPS do 19" skríň - rada EVO RT

Jednofázové UPS (Uniterruptible Power Supply) rady EVO RT pracujú na technológii ON-Line. Sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia a na výstupe ešte kvalitnejšie napätie a maximálne kolísanie je +/- 2%. Sú prednostne určené do 19" rack skrine, ale vďaka priloženým podstavcom sú použiteľné aj v prevedení tower - na stojato. Patria k našim najpredávanejším UPS vďaka svojej variabilnosti použitia a vysokej spoľahlivosti. Pomocou priloženého softvéru je možné UPS spravovať, nastavovať, riadiť cez počítač. Je tiež možnosť doobjednať si SNMP modul na spravovanie UPS po počítačovej sieti. Možnosť doobjednania početného príslušenstva.

 

Jednofázové UPS do 19" skríň - rada EVO DSP RM

Jednofázové UPS (Uniterruptible Power Supply) rady EVO DSP RM pracujú na technológii ON-Line s dvojitou konverziou bez transformátora. Sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia, na výstupe ešte kvalitnejšie napätie a maximálne kolísanie je +/- 1%. UPS sú vybavené multifunkčným grafickým LCD displejom, z ktorého sa dajú odčítať potrebné informácie ako: vstupné/výstupné napätie, vstupná/výstupná frekvencia, stav nabitia/vybitia batérií, alebo indikácia zaťaženia UPS. UPS na LCD displeji tiež zobrazuje svoj aktuálny pracovný režim a aktuálny tok elektrickej energie v danom režime. Pomocou pracovného režimu Frequency convert môžu naše UPS pracovať na vstupe a výstupe s frekvenciami 50 alebo 60 Hz. Vďaka vysokej efektivite majú nízke prevádzkové náklady. UPS EVO DSP sú od výroby vybavené USB a RS 232 konektormi na komunikáciu medzi počítačom a UPS. Pomocou priloženého softvéru je možne UPS spravovať, nastavovať, riadiť cez počítač. Je tiež možnosť doobjednať si SNMP modul na spravovanie UPS po počítačovej sieti. Tieto typy UPS sú inštalovateľné, čo znamená že na vstupe a výstupe majú svorkovnicu, na ktorú sa priamo pripájajú káble.

 


K UPS je potreba dokúpiť "Battery BOX", lebo samotná UPS batérie neobsahuje, ale len elektroniku.

Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.