Trojfázové UPS záložné zdroje

Trojfázové UPS samostatne stojace - rada EVO DSP TT

Trojfázové UPS (Uniterruptible Power Supply) rady EVO DSP TT patria medzi k najkvalitnejším UPS na trhu s technológiou ON-Line s dvojitou konverziou bez transformátora sú prednostne určené na samostatné použitie. Vstup je trojfázový a výstup je tiež trojfázový. Vysoko profesionálne UPS sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia. UPS sú vybavené multifunkčným LCD displejom, z ktorého sa dajú odčítať potrebné informácie.

 

Sú vybavené ako statickým Bypassom, tak aj manuálnym Bypassom. Vďaka pracovnému režimu Frequency convert môžu naše UPS pracovať na vstupe aj výstupe s frekvenciami 50 a 60 Hz. UPS EVO DSP sú od výroby vybavené RS422 a RS232 rozhraním na komunikáciu medzi počítačom a UPS. Pomocou priloženého softvéru je možné UPS spravovať, nastavovať, riadiť. UPS rady EVO DSP TT sú inštalovateľné, čo znamená, že na vstupe aj výstupe majú svorkovnicu, na ktorú sa priamo pripájajú káble. Možnosť doobjednania početného príslušenstva.

 

Trojfázové UPS samostatne stojace - rada EVO DSP TM

Trojfázové UPS (Uniterruptible Power Supply) rady EVO DSP TM patria medzi najkvalitnejšie UPS na trhu s technológiou ON-Line. Vysoko profesionálna UPS riadená DSP procesorom (Digital Signal Procesor). Vstup má trojfázový a výstup jednofázový. A vďaka IGBT usmerňovaču a DSP procesoru má výstupne napätie maximálne kolísanie +/-1%. Je vybavená ako statickým Bypassom, tak aj manuálnym Bypassom. Vďaka pracovnému režimu Frequency convert môžu naše UPS pracovať na vstupe a výstupe s frekvenciami 50 a 60 Hz. UPS EVO DSP sú od výroby vybavené USB a RS 232 konektormi na komunikáciu medzi počítačom a UPS. Pomocou priloženého softvéru je možné UPS spravovať, nastavovať, riadiť. UPS rady EVO DSP TM sú inštalovateľné, čo znamená, že na vstupe aj výstupe majú svorkovnicu, na ktorú sa priamo pripájajú káble. Možnosť doobjednania početného príslušenstva.

 

Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.