Príslušenstvo

SNMP moduly

NetAgent je SNMP (Simple Network Management Protocol) interface umožňujúci pripojenie a konfiguráciu UPS cez počítačovú sieť LAN. Je to externý modul pripojujúci sa do pred pripraveného slotu v UPS.

  1. FGCNETAG2 Modul je kompatibilný so všetkými nami predávanými UPS. V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom pre riadenie UPS pod bežnými operačnými systémami.
  2. FGCNETAG7 Modul je kompatibilný so všetkými UPS EVO DSP 1.2MM, EVO DSP 2.4MM; EVO DSP 3.6MM, EVO DSP 6.0MM, EVO DSP 10.0MM a je tiež použiteľný aj pre EVO DSP 6.0RM, EVO DSP 10.0RM;V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom NETILITY, CLIENTMATE, SNMPVIEW, ktoré fungujú pod bežnými operačnými systémami (napr. Windows, OS Mac, Linux).
  3. FGCNETAG2IN Modul je kompatibilný so všetkými UPS rady EVO 1-3 kVA, EVO 4-15 kVA, EVO TM 6-15 kVA, EVO RT 1-3 kVA.V súprave sa dodáva aj CD ROM so softwarom NETILITY, CLIENTMATE, SNMPVIEW, ktoré fungujú pod bežnými operačnými systémami (napr. Windows, OS Mac, Linux).
  4. Modul je kompatibilný so všetkými UPS rady EVO DSP TT a rady EVO DSP TM.

 

Ostatné príslušenstvo k UPS

Vzdialený ovládací panel UPS

Vzdialený ovládací panel pre UPS EVO DSP typu TT/TM. Zabezpečuje úplnú kontrolu a nastavovania UPS. Je to presná replika ovládacieho panela UPS s LCD displejom a led diódami zobrazujúce aktuálny stav UPS. Pre zabezpečenie správneho fungovania vzdialeného ovládacieho panelu i počas výpadku verejnej elektrickej siete, je vybavený vnútornými batériami.

 

Interný reléový modul EVODRY1

Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO 1.0 RT - 2.0 RT - 3.0 RT, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

 

Interný reléový modul EVODRY2

Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO 4 - 15 kVA a EVO TM 6 - 15 kVA, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

 

Interný reléový modul EVODRY3

Interný interface s bezpotenciálovými výstupmi pre UPS EVO DSP 1.2MM-2.4MM-3.6MM-6.0MM-10.0MM a UPS EVO 6.0RM-10.0RM UPS, pripravený na inštaláciu do príslušného slotu v UPS. Obsahuje 4 relé sledujúce výpadok siete, nízke napätie batérie, použitie bypassu a poruchu UPS. K dispozícii sú výstupy NC alebo NO.

 

Skrinka bypasu na údržbu UPS.

Je vhodná len pre UPS EVO a EVO RACK TOWER. Ľahká a bezpečná inštalácia pomocou externých káblov do IEC zásuviek a vidlíc na zadnej strane skrinky. Súčasťou dodávky aj montážne príslušenstvo na stenu a aj do 19" skríň (výška 2U).

 

RACK MOUNT KIT

Je súprava pre montáž UPS EVO 1.0 - 2.0 - 3.0 RT alebo EVO DSP 6.0 - 10.0 RM, prípadne akuboxov do 19" skríň. Súprava obsahuje 2 kovové držiaky s dĺžkou nastaviteľnou od 45 do 83 cm. Maximálna nosnosť 80 kg. Dodávané kompletne aj s upevňovacími skrutkami.

 

Power strip

je multizásuvka (s 8 zásuvkami) inštalovateľná do 19" rack skrine. Veľkosť 1U.
Na špeciálnu objednávku sa dodáva aj vyhotovenie s prepäťovou ochranou, ale počtom zásuviek zníženým na 6.

Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.