Jednofázové UPS záložné zdroje

Jednofázové UPS samostatne stojace pre iMac

Jednofázové UPS iUps 900VA a UPSPro 1500VA boli optimalizované pre iMac 21,5" a 27". Využívajú technológiu Line-Interactive a na výstupe poskytujú čistú sínusoidu. Sú navrhnuté s inovatívnym ECO POWER systémom, ktorý vďaka úplnému ovládaniu všetkých funkcií optimalizuje spotrebu a zvyšuje účinnosť nabíjania akumulátorovej batérie, čím sa šetrí až 50% energie v porovnaní s tradičnými nabíjačmi.

 

Jednofázový UPS iUPS 900VA má jednu výstupnú zásuvku nepretržitého napájania typu Schuko s dynamickou ochranou pred podpätím a prepätím a jednu výstupnú zásuvku typu Schuko s filtrovaným napájacím napätím (obmedzením špičiek a prepätia) pre pripjenie periférií ako napríklad LCD monitor. USB rozhranie sa pomocou priloženého kábla prepája s počítačom. Na sledovanie činnosti a riadenie UPS sa dodáva VIEWPOWER software kompatibilný s MAC OS X. Jednofázový UPS iUPS 900VA je bielej farby.

 

Jednofázový UPS Pro 1500VA má dve výstupné zásuvky nepretržitého napájania typu Schuko s dynamickou ochranou pred podpätím a prepätím a dve výstupné zásuvky typu Schuko s filtrovaným napájacím napätím (obmedzením špičiek a prepätia) pre pripjenie periférií ako napríklad LCD monitor. USB rozhranie sa pomocou priloženého kábla prepája s počítačom. Na sledovanie činnosti a riadenie UPS sa dodáva VIEWPOWER software kompatibilný s MAC OS X. Jednofázový UPS Pro 1500VA je bielej farby.

 

Jednofázové UPS samostatne stojace - rada EVO DSP MM

Jednofázové UPS (Uninterruptible Power Supply) rady EVO DSP pracujú na technológii ON-Line. Sú riadené DSP procesorom (Digital Signal Procesor), vďaka ktorému majú širšie možnosti užívateľského nastavenia a na výstupe ešte kvalitnejšie napätie s maximálnym kolísaním +/- 2%. UPS EVO DSP sú vybavené multifunkčným grafickým LCD displejom z ktorého sa dajú odčítať potrebné informácie ako: vstupné/výstupné napätie, vstupná/výstupná frekvencia, stav nabitia/vybitia batérií, alebo indikácia zaťaženia UPS. UPS na LCD displeji tiež zobrazuje svoj aktuálny pracovný režim a aktuálny tok elektrickej energie v danom režime. Vďaka pracovnému režimu Frequency convert môžu naše UPS pracovať na vstupe a výstupe s frekvenciami 50 a 60 Hz. UPS EVO DSP sú od výroby vybavené rozhraniami USB a RS232 s príslušnými konektormi na komunikáciu medzi počítačom a UPS. Pomocou priloženého softvéru je možné UPS spravovať, nastavovať, riadiť. Je možné tiež doobjednať si SNMP modul na spravovanie UPS po počítačovej sieti. Ku všetkým UPS rady EVO DSP je možnosť doobjednania početného príslušenstva.

 

UPS EVO DSP typov 1.2MM až 3.6MM sú vybavené dvoma typmi konektorov IEC 13, a to programovateľnými a neprogramovateľnými.

 

Jednofázové UPS samostatne stojace - rada EXA

Jednofázové UPS (Uninterruptible Power Supply) samostatne stojace rady EXA je jediná rada, ktorá s technológiou Line–Interactive má na výstupe čistý sínus (50Hz). Sú vybavené LCD displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie o chode UPS. Vďaka obvodom AVR (Automatic Voltage Regulation), ktoré sa bežne v triede Line–Interactive nevyskytujú, je na výstupe stabilizované napätie s maximálnym kolísaním +/- 5%. UPS má vo výbave dva typy konektorov. Sú to filtrované výstupy typu IEC C13 a zálohové typu IEC C13. UPS EXA má od výroby dva komunikačné konektory, a to RS232 a USB, vďaka ktorým sa môže pomocou priloženého softvéru, UPS spravovať z pohodlia vášho PC. Pre tento typ UPS sa momentálne pracuje na vývoji SNMP adaptéra na komunikáciu po ethernete. Možnosť doobjednania rozsiahleho príslušenstva.

 

Jednofázové UPS samostatne stojace - rada ERA LCD

Jednofázové UPS (Uninterruptible Power Supply) samostatne stojace rady ERA LCD pracujú na Line-Interactive technológii. Sú vybavené grafickým LCD displejom, ktorý zobrazuje dôležité informácie o chode UPS. Vďaka obvodom AVR (Automatic Voltage Regulation), ktoré sa bežne v triede Line-Interactive nevyskytujú, je na výstupe stabilizované napätie s maximálnym kolísaním +/- 5%. Vyspelé napájacie elektronické obvody zvyšujú účinnosť batériového dobíjača, čo znamená, že je o 50% úspornejší než tradične zariadenia. UPS má vo výbave dva typy konektorov. Sú to filtrované výstupy typu IEC C13 a zálohové typu IEC C13. UPS ERA LCD má od výroby dva komunikačné konektory, a to RS232 a USB, vďaka ktorým sa môže pomocou priloženého softvéru, UPS spravovať z pohodlia vášho PC. Možnosť doobjednania rozsiahleho príslušenstva.

 

Jednofázové UPS samostatne stojace pre PC - Leonardo

Jednofázový UPS (Uninterruptible Power Supply) Leonardo Innovative Power System 1200 je elektrifikovaným vozíkom pre PC so 4 elektrickými zásuvkami, ochranou proti prepätiu, filtrom RJ45/11 a držiakom na káble v tvare stĺpa využívajúci Line-Interactive technológiu. Je vybavený AVR (Automatic Voltage Regulation), ktorá zabezpečuje stabilizované výstupné napätie. Ďalej je Leonardo vybavený filtrovaným konektorom RJ45/RJ11 pre telefónnu linku, jedným RS232 portom a jedným USB portom. Má atraktívny strieborno-čierny vzhľad.

Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.