Elektronické protipožiarne systémy

ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom

Systémy elektronickej požiarnej signalizácie

 

Sme spoločnosť so štatútom obchodného zastúpenia dominantného výrobcu elektronickej požiarnej signalizácie (EPS) Cooper Industries. Sme poverení distribúciou ich výrobkov a vykonávaním odbornej prípravy pre činnosť: projektovanie, inštalácie, opravy, kontroly elektronickej požiarnej signalizácie. Našim cieľom je nielen dodávka zariadení a komponentov, ale aj koordinácia súvisiacich činností, ako sú: projektovanie, inštalácie a opravy, vykonávanie predpísaných kontrol, revízie, rekonštrukcie jestvujúcich zariadení a rozvodov. Našou snahou je lepšia kvalita poskytnutých služieb a výrobkov a z toho vyplívajúca spokojnosť zákazníka. Na inštaláciu a následný servis zariadení elektronickej požiarnej signalizácie máme zriadenú sieť obchodných partnerov, ktorí zabezpečujú uvedené činnosti na území celej Slovenskej republiky.

 

Firma Cooper Industries ponúka široké portfólio produktov požiarnej signalizácie, ktoré sú vhodné pre rôzne typy projektov - od jednoduchých malých stavieb až po rozsiahle komplexy budov. Na slovenskom trhu tieto produkty nájdete pod značkou Cooper Fire, v minulosti Cooper Menvier. S týmito riešeniami súvisí aj značka Cooper Fulleon - koncové zariadenie EPS ako sirény hlásiče a podobne. Tieto spoločnosti majú svoje výrobné závody ako aj vývojové strediská vo veľkej Británii a patria do divízie Cooper Safety, ktorá zastrešuje v Európe 11 závodov so zameraním na výrobu EPS, EZS, systémov núdzových svietidiel a ďalších komponentov.

 

 

ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom

Bezdrôtové požiarne systémy

Drôtové požiarne systémy

Požiarny rozhlas

Ostatné zariadenia

 

Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.