08.06.2012

Naša stránka prešla redizajnom. Dúfame, že sa Vám páči.

08.06.2012

Štyri aplikácie špecifických programov, ktoré pomáhajú riešiť potreby Vašej siete a Vaše priania. Teraz u nás.

Bezpečnostné technológie

ZPES - Veľkoobchod s elektrotechnickým materiálom

 • Zabezpečovacia technika

  Spoločnosť ZP ELEKTRONIK SERVIS má komplexnú ponuku systémov zabezpečovacej techniky, zariadení, komponentov, poradenstva, dodávok a inštalácií:

  1. ELEKTRONICKÉ A ZABEZPEČOVACIE SYSTÉMY - EZS

   Klasické zabezpečovacie systémy pre: rodinné domy a byty, kancelárske a firemné priestory, obchodné priestory a predajne, skladové priestory a haly, motorové vozidlá, bankové ústavy a zmenárne
   EZS riadené PC systémami: Poskytujú možnosť zlúčiť do jedného systému zariadenia rôznych výrobcov a rôzneho určenia, napr. systémy EZS, EPS, prístupové systémy, CCTV s možnosťou ich vyhodnocovania a obsluhy.
   Možnosť napojenia na represívne zložky ochrany majetku a osôb cez PCO telefónnu linku, vysielačkami, NMT alebo GSM telefónami.
  2. ELEKTRONICKÁ POŽIARNA SIGNALIZÁCIA - EPS

   Komplexná ponuka adresných a neadresných elektronických požiarnych systémov pre všetky typy objektov a prostredí.
  3. PRÍSTUPOVÉ A DOCHÁDZKOVÉ SYSTÉMY

   Kódové zámky, magnetické karty, bezkontaktné systémy, prepúšťacie rampy a turnikety. Možnosť napojenia na SW pre sledovanie pohybu osôb a sledovanie dochádzky.
  4. KAMEROVÉ SYSTÉMY A PRIEMYSELNÁ TELEVÍZIA CCTV

   Komplexná ponuka analógových a digitálnych zariadení s vypracovaním projektu a posúdenia podľa požiadaviek užívateľa s následnou inštaláciou.
 • Kryptovanie

  Informácie osobne na požiadanie. Možnosť dodávky a inštalácie systémov pre ochranu dát, hlasu, faxu, HDD PC. ZPES je zakladajúcim členom " ZDRUŽENIA PRE OCHRANU MAJETKU A OSOB " SR - ZOMO.
 • Špeciálna technika

  Informácie osobne na požiadanie. Možnosť zistenia nasadenia prostriedkov odposluchu u objednávateľa, dodávky menej náročných systémov pre základnú ochranu priestorov a osôb.
Meno
Heslo
Zapamätať si ma  
Zabudnuté heslo

Akcie

Momentálne pre Vás nemáme žiadne aktuálne akcie.